PX-CHE-4A-3549-025
Всі ціни
Термін 1 дн. Наявність 4 шт.
Ціна дійсна лише для інтернет-магазину і може відрізнятись від цін в роздрібних магазинах
Ціна
Наявність
В резерві
Термін
AutoKitParts
Тернопіль, Микулинецька 106а
4 шт.
0 шт.
1 дн.
Інформація про товар
Характеристики
Найменування Значення
Артикул PX-CHE-4A-3549-025
Виробник AMP
Автомобілі
CHEVROLET LACETTI седан (J200)
1.8 122 л.с. (2003-2013) 122 л.с. (2003-05-01-2013-03-01) (Тип: , Об'єм: 90cc, Потужність: 122HP)
CHEVROLET LACETTI (J200)
1.8 91 л.с. (2005-2009) 91 л.с. (2005-03-01-2009-02-01) (Тип: , Об'єм: 67cc, Потужність: 91HP)
⚙️ Додаткові характеристики (2 параметрів) Розгорнути
OE номери (2 номерів) Розгорнути
Штрих-коди Розгорнути
Опис
Поршень Chevrolet Lacetti 1.8 16V 03-13 (80.75mm/+0.25mm) (к-кт 4 шт)