PX-REN-4A-3841-050-C
Всі ціни
Немає в наявності
Ціна дійсна лише для інтернет-магазину і може відрізнятись від цін в роздрібних магазинах
Ціна
Наявність
В резерві
Термін
AutoKitParts
Тернопіль, Микулинецька 106а
Пропозицій щодо даного товару немає
Інформація про товар
Характеристики
Найменування Значення
Артикул PX-REN-4A-3841-050-C
Виробник AMP
Автомобілі
RENAULT MEGANE I (BA0/1_)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_)
1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, 107 л.с. (1999-2002) 107 л.с. (1999-03-01-2002-08-01) (Тип: , Об'єм: 79cc, Потужність: 107HP)
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_)
1.6 16V (BG0A, BG0L) 107 л.с. (2001-2005) 107 л.с. (2001-03-01-2005-05-01) (Тип: K4M.7.10,K4M.7.14, K4M.7.18, Об'єм: 79cc, Потужність: 107HP)
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_)
1.6 16V (B568, B561) 107 л.с. (1997-2001) 107 л.с. (1997-01-01-2001-03-01) (Тип: , Об'єм: 79cc, Потужність: 107HP)
RENAULT KANGOO (KC0/1_)
1.6 16V 95 л.с. (2001-н.в.) 95 л.с. (2001-06-01-) (Тип: , Об'єм: 70cc, Потужність: 95HP)
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)
DACIA SANDERO
1.6 87 л.с. (2008-н.в.) 87 л.с. (2008-06-01-) (Тип: , Об'єм: 64cc, Потужність: 87HP)
DACIA LOGAN (LS_)
DACIA DUSTER
1.6 16V 105 л.с. (2010-2018) 105 л.с. (2010-04-01-2018-01-01) (Тип: , Об'єм: 77cc, Потужність: 105HP)
⚙️ Додаткові характеристики (2 параметрів) Розгорнути
OE номери (8 номерів) Розгорнути
Штрих-коди Розгорнути
Опис
Поршень Dacia Duster/Logan/Sandero/Renault Clio/Kangoo 1.6 16V 98- (80.00mm/+0.50mm) (к-кт 4 шт)