PX-REN-4A-3842-075-C
Всі ціни
Термін 1 дн. Наявність 2 шт.
Ціна дійсна лише для інтернет-магазину і може відрізнятись від цін в роздрібних магазинах
Ціна
Наявність
В резерві
Термін
AutoKitParts
Тернопіль, Микулинецька 106а
2 шт.
0 шт.
1 дн.
Інформація про товар
Характеристики
Найменування Значення
Артикул PX-REN-4A-3842-075-C
Виробник AMP
Автомобілі
RENAULT MEGANE I (BA0/1_)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_)
1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, 107 л.с. (1999-2002) 107 л.с. (1999-03-01-2002-08-01) (Тип: , Об'єм: 79cc, Потужність: 107HP)
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)
DACIA SANDERO
1.6 87 л.с. (2008-н.в.) 87 л.с. (2008-06-01-) (Тип: , Об'єм: 64cc, Потужність: 87HP)
DACIA LOGAN (LS_)
OE номери (7 номерів) Розгорнути
Штрих-коди Розгорнути
Опис
Поршень Dacia Logan/Sandero/Renault Clio/Megane 1.6 8V 96- (80.25mm/+0.75mm) (к-кт 4 шт)