Подушка двигуна (R) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.6 16V/1.6HDI 00-
Зображення продукту
Вага: 0.557 кг
Клікніть на картинку щоб збільшити
Ціна:
Уточніть
Магазин:
AutoKitParts
Тернопіль, Микулинецька 106а
CORTECO
Всі ціни
Немає в наявності
Ціна дійсна лише для інтернет-магазину і може відрізнятись від цін в роздрібних магазинах
Ціна
Наявність
В резерві
Термін
AutoKitParts
Тернопіль, Микулинецька 106а
Пропозицій щодо даного товару немає
Інформація про товар
Характеристики
Найменування Значення
Артикул 80000033
Виробник CORTECO
Автомобілі
PEUGEOT PARTNER Van (5)
1.6 HDi 75 75 л.с. (2006-н.в.) 75 л.с. (2006-02-01-) (Тип: Дизель, Об'єм: 55cc, Потужність: 75HP)
PEUGEOT GRAND RAID вэн (5F)
1.6 16V 109 л.с. (2001-н.в.) 109 л.с. (2001-07-01-) (Тип: Бензиновый двигатель, Об'єм: 80cc, Потужність: 109HP)
PEUGEOT 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5)
PEUGEOT 306 кабрио (7D, N3, N5)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5)
PEUGEOT 206+ (T3E)
PEUGEOT 206 SW (2E/K)
1.4 HDi 68 л.с. (2002-н.в.) 68 л.с. (2002-07-01-) (Тип: Дизель, Об'єм: 50cc, Потужність: 68HP)
PEUGEOT 206 Наклонная задняя часть (2A/C)
CITROEN XSARA PICASSO (N68)
1.6 HDi 90 л.с. (2005-н.в.) 90 л.с. (2005-09-01-) (Тип: Дизель, Об'єм: 66cc, Потужність: 90HP)
CITROEN XSARA PICASSO (N68)
1.6 HDi 109 л.с. (2004-н.в.) 109 л.с. (2004-05-01-) (Тип: Дизель, Об'єм: 80cc, Потужність: 109HP)
1.6 16V 109 л.с. (2005-н.в.) 109 л.с. (2005-09-01-) (Тип: Бензиновый двигатель, Об'єм: 80cc, Потужність: 109HP)
CITROEN XSARA (N1)
CITROEN XSARA (N1)
1.6 16V 109 л.с. (2000-2005) 109 л.с. (2000-09-01-2005-03-01) (Тип: Бензиновый двигатель, Об'єм: 80cc, Потужність: 109HP)
CITROEN XSARA купе (N0)
CITROEN XSARA Break (N2)
CITROEN XSARA Break (N2)
1.6 16V 109 л.с. (2000-2005) 109 л.с. (2000-09-01-2005-08-01) (Тип: Бензиновый двигатель, Об'єм: 80cc, Потужність: 109HP)
CITROEN BERLINGO MULTISPACE (B9)
1.6 HDi 90 90 л.с. (2008-н.в.) 90 л.с. (2008-04-01-) (Тип: Дизель, Об'єм: 66cc, Потужність: 90HP)
CITROEN BERLINGO (MF)
1.6 16V (MFNFU) 109 л.с. (2000-н.в.) 109 л.с. (2000-10-01-) (Тип: Бензиновый двигатель, Об'єм: 80cc, Потужність: 109HP)