Прокладка ГБЦ Audi 100/200/80/A6 89-97 (1.65mm) Ø82,00mm
Зображення продукту
Вага: 0.541 кг
Клікніть на картинку щоб збільшити
Ціна:
Уточніть
Магазин:
AutoKitParts
Тернопіль, Микулинецька 106а
REINZ
Всі ціни
Немає в наявності
Ціна дійсна лише для інтернет-магазину і може відрізнятись від цін в роздрібних магазинах
Ціна
Наявність
В резерві
Термін
AutoKitParts
Тернопіль, Микулинецька 106а
Пропозицій щодо даного товару немає
Інформація про товар
Характеристики
Найменування Значення
Артикул 61-29335-00
Виробник REINZ
Автомобілі
AUDI QUATTRO (85)
2.2 20V Turbo 220 л.с. (1989-1991) 220 л.с. (1989-08-01-1991-07-01) (Тип: Бензиновый двигатель, Об'єм: 162cc, Потужність: 220HP)
AUDI COUPE (89, 8B)
AUDI COUPE (89, 8B)
AUDI A6 Avant (4A, C4)
AUDI A6 (4A, C4)
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3)
2.0 20 V quattro 160 л.с. (1988-1991) 160 л.с. (1988-08-01-1991-09-01) (Тип: Бензиновый двигатель, Об'єм: 118cc, Потужність: 160HP)
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3)
2.0 20 V 160 л.с. (1989-1991) 160 л.с. (1989-08-01-1991-07-01) (Тип: Бензиновый двигатель, Об'єм: 118cc, Потужність: 160HP)
AUDI 80 Avant (8C, B4)
AUDI 80 Avant (8C, B4)
AUDI 80 (8C, B4)
AUDI 200 Avant (44, 44Q)
2.2 20V Turbo quattro 220 л.с. (1989-1990) 220 л.с. (1989-07-01-1990-12-01) (Тип: Бензиновый двигатель, Об'єм: 162cc, Потужність: 220HP)
AUDI 200 (44, 44Q)
2.2 20V Turbo quattro 220 л.с. (1989-1990) 220 л.с. (1989-03-01-1990-12-01) (Тип: Бензиновый двигатель, Об'єм: 162cc, Потужність: 220HP)
AUDI 100 Avant (4A, C4)
AUDI 100 (4A, C4)
⚙️ Додаткові характеристики (5 параметрів) Розгорнути
OE номери (20 номерів) Розгорнути
Штрих-коди Розгорнути
Опис